fbpx
Ad imageAd image

Video/ U përfol për një lidhje të re, Olsi Bylyku iu përgjigjet fansave: Një kaçurrelse…

Blloku min lexim

Prej muajsh, Olsi Bylyku është vënë në qendër të lajmeve rozë. Në fillim ndarja me Eglin. Më pas lajmet për lidhjet e reja.

Ndërkohë ditët e fudnit thuhet se Olsi Bylyku është në lidhje me një gazetare me emrin Denada. Duket se “s’mban më ujë pilafi”, pasi më në fund ka ardhur reagimi i Olsi Bylykut.

- Advertisement -

“Një në Angli, një në Gjermani, Kosovë Zvicër, një në Suedi. Një kaçurrelse, njëra është bjonde. 7 kushërira, tjetra me onde”, është teksti i këngës që po dëgjon Olsi Bylyku dhe sipas tij ndihet pikërisht ashu kur lexon lajmet për të.

Ky duket më tepër si një mohim nga ana e Olsi Bylykut për lidhjen me gazetaren, por një reagim të drejtëpërdrejtë nuk ka akoma.

- Advertisement -

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock