fbpx

Video/ U përfol për një lidhje të re, Olsi Bylyku iu përgjigjet fansave: Një kaçurrelse…

Blloku min lexim

Prej muajsh, Olsi Bylyku është vënë në qendër të lajmeve rozë. Në fillim ndarja me Eglin. Më pas lajmet për lidhjet e reja.

Ndërkohë ditët e fudnit thuhet se Olsi Bylyku është në lidhje me një gazetare me emrin Denada. Duket se “s’mban më ujë pilafi”, pasi më në fund ka ardhur reagimi i Olsi Bylykut.

“Një në Angli, një në Gjermani, Kosovë Zvicër, një në Suedi. Një kaçurrelse, njëra është bjonde. 7 kushërira, tjetra me onde”, është teksti i këngës që po dëgjon Olsi Bylyku dhe sipas tij ndihet pikërisht ashu kur lexon lajmet për të.

Ky duket më tepër si një mohim nga ana e Olsi Bylykut për lidhjen me gazetaren, por një reagim të drejtëpërdrejtë nuk ka akoma.