fbpx
Ad imageAd image

Video/ Taynës i ngrihet fustani dhe i dalin të brendshmet gjatë koncertit

Blloku min lexim

Veshja sa më esktravagande është shumë e përdorur nga këngëtaret nëpër koncerte. Por, shpesh herë ato vihen në situata të sikletshme ose bëhen ‘meme’ për shkak të incidenteve që iu ndodhin. Një rast i tillë i ka ndodhur këngëtares shqiptare Tayna, e cila po performonte në një koncert jashtë vendit.

Ajo kishte veshur një fustan të kuq të shkurtër, por një moment teksa kërcente ajo ngriti duart lart dhe i dolën të brendshmet.

- Advertisement -

Sigurisht, ky moment nuk mund t’i shpëtonte syrit të fansave, të cilët e kanë publikuar videon në rrjetet sociale dhe tashmë është bërë virale.

- Advertisement -
@meropshpie1 #tayna #party #albania🇦🇱 ♬ original sound – MeRopShpie1

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock