fbpx

Video/ Taynës i ngrihet fustani dhe i dalin të brendshmet gjatë koncertit

Blloku min lexim

Veshja sa më esktravagande është shumë e përdorur nga këngëtaret nëpër koncerte. Por, shpesh herë ato vihen në situata të sikletshme ose bëhen ‘meme’ për shkak të incidenteve që iu ndodhin. Një rast i tillë i ka ndodhur këngëtares shqiptare Tayna, e cila po performonte në një koncert jashtë vendit.

Ajo kishte veshur një fustan të kuq të shkurtër, por një moment teksa kërcente ajo ngriti duart lart dhe i dolën të brendshmet.

Sigurisht, ky moment nuk mund t’i shpëtonte syrit të fansave, të cilët e kanë publikuar videon në rrjetet sociale dhe tashmë është bërë virale.

@meropshpie1 #tayna #party #albania🇦🇱 ♬ original sound – MeRopShpie1