fbpx
Ad imageAd image

Video/ Taynën e gjuajnë me telefon në mes të koncertit

Blloku min lexim

Tayna ka qenë e ftuar në një koncert në Amerikë, ku duket se e ka ndjekur fati i Bebe Rexhës. Teksa ka qenë duke kënduar, reperja është gjuajtur me telefon nga turma, ndonse pa lëndime ajo ka vazhduar koncertin e qetë.

Dy vite më parë teksa ishte e ftuar në një nga klubet e natës dhe po këndonte, këngëtarja është hasur me një fans që e ka kapur nga dora. Tayna po përshëndeste të gjithë të pranishmit në atë ambjent, që ndodheshin buzë skenës dhe kishin zgjatur duart për ta prekur, por një prej tyre nuk po e lëshonte.

- Advertisement -

Hedhja e telefonit në skenë tashmë duket se është kthyer në modë. Por mund të ketë pasoja tek perfomuesit.

- Advertisement -

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock