fbpx
Ad imageAd image

VIDEO/ Stjuardesi bën luftë me mushkonjat, insektet ‘pushtojnë’ aeroplanin

Blloku min lexim

Një fluturim nga Guadalajara në Mexico City u shty për më shumë se 2 orë për shkak të mushkonjave në bordin e aeroplanit.

- Advertisement -

Fluturimi i “Volaris VOI221” ishte planifikuar të nisej në orën 16:30 por u shty deri në orën 18:59 ndërsa ekuipazhi i fluturimit dhe pasagjerët u përpoqën të shpëtonin nga insektet.

Videoja e regjistruar nga pasagjerët tregon se si mushkonjat pushtuan bordin e aeroplanit derisa pasagjerët mundoheshin t’i trembnin me fletët e tyre.

- Advertisement -

Anëtarët e bordit gjithashtu mund të shiheshin derisa spërkatnin mushkonjat.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock