fbpx
Ad imageAd image

Video/ Ronaldo Sharka akuzon Oltën: Ka fobi nga njerëzit që…

Blloku min lexim

Edhe në studion e Dancing WIth the Stars Olta Gixhari nuk ka ngurruar ta ngacmojë Ronaldo Sharkën për peshën. Por, kjo gërricje mes tyre ka nisur para spektaklit të kërcimit.

- Advertisement -

Nëse kthehemi pas disa muaj më parë, brenda “Big Brother VIP 2”, dy ish-konkurrentët patën një debat me njëri-tjetrin, pasi Olta komentoi dëshirën e Ronaldos për ushqimin.

- Advertisement -

Mos u tall, të të vijë turp”, i tha Ronaldo asokohe, por Olta nuk nxori mësim nga hera e parë.

Ndaj, kësaj here moderatori ka reaguar me një postim në Instagram, ku ka bashkuar këto dy momente ndërsa krahas videos shkruan:

- Advertisement -

Olta, gruaja e cila ka fobi nga njerëzit qe duan e dashurojnë ushqimin dhe qe kane ca KG te tepërta!”

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock