fbpx

Video/ Nuk ndalet Vesa, tregon sekretin e vëllait të Mërgimit: Edhe ai ka…

Blloku min lexim

Vesa Vllasaliu ka rikthyer ‘Prime-in’ e djeshëm në vëmendje, historinë e saj të dashurisë me futbollistin Mërgim Berisha. Ajo ka treguar edhe njëherë në detaje sesi i fejuari i saj e tradhtoi me shoqen e ngushtë, e familjarët nuk e miratonin lidhjen e saj me futbollistin.

Madje ajo ka reaguar edhe për deklaratat e bëra nga vëllai i Mërgimit duke thënë se nuk është hera e parë që ai flet keq për të, ndërsa zbuloi një detaj tronditës nga jeta e tij. Sipas Vesës edhe vëllai i futbollistit e ka tradhtuar gruan e tij me 3 fëmijë e madje i ka shkruar asaj.

Vëllai i vet normal që flet keq për mua, sepse kam biseda (chat) që më ka shkruar edhe mua. Ai është i martuar me tre fëmijë dhe e ka tradhtuar gruan e tij e më ka shkruar edhe mua. Le të flasin çka të duan. T’i kryejnë edhe borxhet e mia, të mi japin të gjitha gjërat e mia që i kam prej familjes time. Po luftoj për të drejtat e mia”, vazhdon mes tjerash ajo.

Etiketa: