fbpx
Ad imageAd image

Video/ Një burrë i veshur si kloun vrasës shihet duke ecur rrugëve të Skocisë

Blloku min lexim

Në vitin 2016, trendi i klounëve vrasës pushtoi mediat sociale si në Mbretërinë e Bashkuar ashtu edhe në SHBA,

- Advertisement -

Ata  dilnin jashtë dhe trembnin njerëzit, madje thuhet se i ndiqnin njerëzit nëpër rrugë. Megjithëse në vitet e fundit nuk flitej më për ta, duket se ata janë kthyer edhe një herë pasi një prej tyre është parë në Skoci.

Një burrë i veshur si Pennywise the Dancing Clown nga filmi horror që shkakton makth, ka dalë në rrugët e Skelmorlie në North Ayrshire.

- Advertisement -

Është raportuar se ‘kllouni’ ka krijuar një faqe në Facebook të quajtur Cole Deimos. Për të sqaruar këtu që perëndia Deimos është personifikimi i frikës dhe përfaqëson terrorin dhe frikën.

- Advertisement -

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO