fbpx
Ad imageAd image

Video/ Megi shpërthen keq në studio: A do e nxirrni nga programi këtë?

Blloku min lexim

Moderatorja e “Përputhen” Megi Pojani ka marrë “kontrollin” e spektaklit duke mos lejuar që shkeljen e rregullave të tij. Madje shpesh herë ajo është treguar e ashpër ndaj konkurrenteve.

- Advertisement -

Së fundmi situata është tensionuar mes vajzave dhe djemve brenda programit të dashurisë, ku këta të fundit kanë sulmuar dhe ndaluar fjalën Aurelit.

E acaruar nga kjo situatë, Megi Pojani ka ndërhyrë duke mos lejuar kjo padrejtësi, ndërsa veprimi i saj është cilësuar nga Orjani si avokati mbrojtës i Aurelit.

- Advertisement -

Ka një problem shumë të madh këtu Orjan dhe mos e thuaj më këtë gjë. Nëse nuk e di ti apo të gjithë të tjerët këtu, merreni vesh tani. Unë nuk bëj avokatin mbrojtës të askujt këtu brenda sepse nuk më intereson”, tha moderatorja.

Teksa po fliste konkurrenti e ndërpret Megin duke mos e lënë që ta çojë fjalën e saj deri në fund, ndërsa ajo e nervozuar tha: “O Zot i madh, a do e nxirrni nga programi këtë”?

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock