fbpx
Ad imageAd image

Video/ Luizit i dhurohet ‘luani’ në Prishtinë, komenti epik i Oltës

Blloku min lexim

Premiera e filmit ‘Në Kuadër të Dashurisë’ këtë mbrëmje u zhvendos në Prishtinë. Ata që tërhoqën vëmendje ishin sigurisht protagonistët e filmit, Luiz dhe Olta.

- Advertisement -

Duket se as ‘puthja’ nuk i paska ftohur ‘gjakrat’ mes tyre,  pasi në një moment teksa po kalonin në tapetin e kuq ku gjetën kohën të përshëndeteshin edhe me fansat, këta të fundit i dhurojnë Luizit një bluzë me figurën e ‘Luanit’, teksa Olta e cila kalon aty  pranë nuk kursehet dhe e lë një koment,  duke e quajtur ‘mace’.

- Advertisement -

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock