fbpx

Video/ Ledri Vula publikon këngën e re, nuk mungojnë rreshtat për Sarën dhe Dafinën 

Blloku min lexim

Në mes të gjithë zhurmës për ndarjen me Sarën, Ledri Vula ka publikuar këngën e re.

” Paranormal”, quhet kënga që Ledri sapo ka publikuar, por teksi i saj konfuzoi gjithë ndjekësit.

“Do po m’vesin kur o dasma,
e do po m’presin kur po dana?

Ku’ ku’ ku’ ku’
Ku po shkon pa mu?!
Tutna ma fut bllok
me ta komentu”, thotë ndër rreshta Ledri, duke folur kështu si për situatën me Sarën ashu dhe për ate me Dafinën.

Etiketa: