fbpx

Pa Ledrin, Sara Hoxha me të bijën largohen nga Shqipëria

Blloku min lexim

Epo me sa duket Sara dhe Ledri janë ndarë! Prej disa javësh ka qarkulluar lajmi se Ledri dhe Sara po përjetojnë një krizë në lidhjen e tyre. Por vetëm pak ditë më parë mediat në Kosovë konfirmuan ndarjen e çiftit.

Ndërkohë, ditën e djeshme Sara ka treguar se po udhëton jashtë vendit me të bijën.Bashkë me Sarën dhe Poem ndodhet edhe gjyshja e Sarës, ndërkohë që më vonë ajo ka publikuar edhe foto me familjarë të tjerë.

Etiketa: