fbpx
Ad imageAd image

Video/ “Kur flas un, pusho”, Valbona i kthehet ashpër konkurrentes së DWTS

Blloku min lexim

Mbrëmja e djeshme në Dancing With the Stars ka patur shumë tensione. Përplasja mes Ina Kollçakut dhe Eltionit me Ilir Shaqirin, përfshiu edhe anëtarët e tjerë të jurisë.

Fillimisht, Ina iu drejtua Ilirit se ishte duke e bazuar gjykimin e tij në hatërmbetjet personale me Eltionin e jo në performancën e saj në kërcim.

- Advertisement -

Sakaq, në këtë debat u përfshi edhe Valbona Selimllari e cila i doli krah Ilirit dhe gjykoi sjelljen e Inës. Sipas saj, Ina po bënte një sjellje arrogante dhe pa respekt për më të rriturit, pasi nuk po i respektonte as radhën për të folur.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock