fbpx
Ad imageAd image

VIDEO/ Këngëtarja shqiptare, iu tregon të pasmet bombastike fansave

Blloku min lexim

Melinda Ademi është një nga këngëtaret më të njohura në trojet shqiptare dhe koncertet e saj numërojnë një numër të madh pjesëmarrësish.

Melinda njihet si një nga femrat më seksi në botën e showbizit shqiptar, ku nuk ngurron që ti reklamojë format perfekte që ka.

- Advertisement -

Në një nga koncertet e saj të fundit, reperja i ka habitur të gjithë me veprimin e saj. E veshur me një bluzë të gjatë, ajo ka vendosur që të provokojë ndjekësit. Melinda bluzën për të treguar të pasmet bombastike.

Fansat e kanë pritur me brohoritma veprimin e saj.

- Advertisement -

@per_qeff #melindaademi #twerk ♬ original sound – Per_qeff
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO