fbpx
Ad imageAd image

Video/ Ja si vishen vajzat britanike për të dalë në festa

Blloku min lexim

Herë pas here shfaqen tendenca të ndryshme në Tik-Tok dhe shumica prej tyre pa asnjë arsye. Një lloj video virale e javëve të fundit në platformën e njohur, vjen nga Anglia. Janë disa video që në thelb përshkruajnë jetën e natës në qytete si Mançesteri, Londra, Cardiff dhe qytete të tjera në Britani ku ka shumë trafik gjatë natës.

Po bëjnë xhiron e internetit videot të cilat gjithmonë prezantohen me tinguj natyralë nga ambienti, bota, shiu zakonisht, por edhe bisedat e njerëzve që presin të hyjnë në një klub nate. Shumica prej tyre do t’ju kujtojnë skenat nga Laganas në Zakynthos ose Malia në Kretë kryesisht për shkak të turmës.

- Advertisement -

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock