fbpx
Ad imageAd image

Video/ Ishte në trasmetim live, papagalli i vjedh kufjet gazetarit

Blloku min lexim

Një gazetar nga Kili u përball me një situatë të sikletshme, teksa ishte drejtpërdrejt në transmetim kur një papagall u ul mbi shpatullën e tij dhe “i vodhi” kufjet.

Nicolas Krumm, një gazetar për kanalin Chilevision, po fliste për rritjen e grabitjeve në zonën lokale kur papagalli me pendë i mori kufjen.

- Advertisement -

Sapo më mori kufjen”, tha ai.

Kameramani u përpoq të kapte zogun për të marrë kufjen, por ai u largua, ndërsa gazetari më vonë tha arriti  të marrë kufjen nga papagalli.

- Advertisement -

Ne po bënim një transmetim mesdite dhe ndjeva diçka pranë meje dhe kuptova se ishte një papagall. U përpoqa të lajmëroja kameramanin sepse ishte piktoreske dhe mendova se nuk ishte diçka që ndodh çdo ditë”, u shpreh gazetari.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO