fbpx

Video/ Buci i ‘fut’ duart Santianës, shihni reagimin e saj

Blloku min lexim

Santiana dhe Buci janë dy nga banorët më të afërt me njëri tjetrin brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova.

Ata e konsiderojnë njëri tjetrin miq por në video dhe pamje brenda shtëpisë nuk duken të tillë.

Në një video të publikuar, Buci shihet duke prekur të pasmet e Santianës dhe ajo vendosi të mos reagoj për këtë.

Santiana dy Prime më parë ka treguar për të dashurin e saj jashtë shtëpisë i cili i ka dërguar edhe një buqetë me lule.

Etiketa: