fbpx
Ad imageAd image

Vesa, tjetër deklaratë për Mërgim Berishën: Kam menduar se ishte homoseksual

Blloku min lexim

Modelja dhe banorja e “Big Brother VIP” Kosova 2, Vesa Vllasaliu, ka marrë sërish vëmendje me një tjetër deklaratë që ka bërë së fundmi. Pas deklaratës së bujshme se si ish-partneri, futbollisti Mërgim Berisha e tradhtoi me shoqen e saj të ngushtë, në një bisede më banorët e tjerë të shtëpisë, ajo ka treguar se ka pasur dyshimë për ish-të fejuarin e saj, se ai mund të ishte homoseksual.

Teka diskutonte me banoret Edona James, Monika Salihun e Alba Vukajn, Vesa rrëfeu pëlqimin që kishte pas për një djalë, por që i doli ndryshe.

- Advertisement -

Bukuroshja nga Gjilani zbuloi se dikur kishte një njohje me një djalë, por për të njëjtin person vite më vonë e kishe kuptuar se kishte pasur lidhje dashurie me kushëririn e saj.

Më ka pëlqyer një herë një djalë shumë, edhe s’kam pasur kontakt me të më, duke folur duke folur, katër vite pesë vite më vonë, fola me kushëririn tim, kur më tha kam pasur diçka me të. Ka edhe burra që janë të martuar që i duan djemtë, futbollistë ka shumë. Edhe ashtu ka. Të drejtën me thënë edhe unë kam menduar për burrin tim, 100 për qind kam menduar edhe për burrin tim”, tha ajo

- Advertisement -

Më parë ajo bëri bujë të madhe brenda për historinë e dashurisë që tregoi për ish-partnerin e saj, Mërgim Berishën.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock