fbpx
Ad imageAd image

Vazhdon sherri Ilnisa-Ledjona: Nuk jam Juli unë që i futesh në shtrat për të bërë…

Blloku min lexim

Mbrëmjen e sotme u diskutua përplasja që pati Ledjona me Meritonin, pasi ky i fundit i përmendi disa herë në mënyrë tallëse emrin e vajzës së saj, Miki.

Në klilin e dhënë u pa e një moment ku dukej se Ilnisa po e mbështeste këtë lojë të hidhur të Meritonit. Por teksa po e diskutonin me Ledionin, Ilnisa tha që nuk e dinte se vajza e Ledjonës quher Miki.

- Advertisement -

Në atë moment e agravuar ndërhyn Ledjona duke thenë se Ilnisa po gënjeb dhe manipulon hapur, kjo e fundit i përgjigjet ashpër duke i thënë ” Pusho ti, se nuk jam Juli unë që i futesh në shtrat për të bërë strategji të pista”.

Në atë momente debati ka agravuar edhe më shumë.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO