fbpx
Ad imageAd image

Vazhdojnë replikat/ Vivien reagon pas deklaratës së Getinjos për vesin e bixhozit

Blloku min lexim

Vivien dhe Getinjo janë dy emra më ë përmendur në media rozë, e më së shumti tani pas deklaratave që kanë bërë ish-çifti.

Ajo para pak minutave ka publikuar foto në Instastory, kështu duke falënderuar të gjithë njerëzit që e kan mbështetur mbas fjalëve të thëna për ish-partnerin e saj.

- Advertisement -

Faleminderit ë gjithve për çdo fjalë……, u shpreh mes rreshtave Vivien. Ndërsa duke e rehatuar duke ngrënë ushqim.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock