fbpx

Vazhdojnë replikat/ Vivien reagon pas deklaratës së Getinjos për vesin e bixhozit

Blloku min lexim

Vivien dhe Getinjo janë dy emra më ë përmendur në media rozë, e më së shumti tani pas deklaratave që kanë bërë ish-çifti.

Ajo para pak minutave ka publikuar foto në Instastory, kështu duke falënderuar të gjithë njerëzit që e kan mbështetur mbas fjalëve të thëna për ish-partnerin e saj.

Faleminderit ë gjithve për çdo fjalë……, u shpreh mes rreshtave Vivien. Ndërsa duke e rehatuar duke ngrënë ushqim.