fbpx
Ad imageAd image

Vajza gjysmë të zhveshura/ Video nga festa e ‘çmendur’ për 18-vjetorin e djalit të Madonnës

Blloku min lexim

Djali i këngëtares së famshme, Madonna, ka festuar të dielën e kaluar 18-vjetorin e lindjes. Festa e ditëlindjes së David Banda Mëale Ciccone u zhvillua në Manhatan dhe ishte një nga festat më të çmendura që keni paë.

- Advertisement -

Vetë Madonna ka treguar pak nga momentet e festës  dhe bie në sy kur ajo shfaqet duke kërcyer me femra gjysmë të zhveshura. Ndërsa djali i saj duket se po e shijon atmosferën e çmendur njësoj si e ëma.

Madonna publikoi një postim urimi duke zbuluar se emri zulu i djalit të saj është Senzangakona që do të thotë. “Është e pabesueshme që kanë kaluar 18 vjet që kur jemi takuar në jetimore. Ju rriteni për të qenë një qenie njerëzore vërtet e admirueshme. Ne jemi të gjithë krenarë për ju. Ti na ndriçon si ylli më i ndritshëm”, ka thënë Madonna.

- Advertisement -

David është fëmija i parë që Madonna adoptoi pasi e takoi të sëmurë me pneumoni në moshën 13 muajshe në vitin 2006 në një jetimore në Malavi. Birësimi u finalizua në vitin 2008 pas shumë debatesh mbi faktin se Madonna nuk kishte jetuar një vit në vendin afrikan, një nga kushtet për të vazhduar birësimi.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock