fbpx
Ad imageAd image

Upss! Megi Pojanit i ndodh edhe ky incident

Blloku min lexim

Megi Pojani ka publikuar në instagram foto nga një incident i ndodhur.

Teksa ishte veshur me të bardhë dhe pastel, duket se asaj i është derdhur kafja në rroba, e për pasojë është bërë komplet pis.

- Advertisement -

Duket se Megi e ka marrë me sportivitet këtë situatë, teksa e ka ndarë edhe me ndjekësit në rrjete social.

“Megi duarthara”-shkruan ajo.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO