fbpx
Ad imageAd image

Upss! Eno Popi puth Olta Gixharin: Do vdes… (Foto)

Blloku min lexim

Mbrëmjen e djeshme konkurrentët e “Dancing with the Stars” kërcyen në ritmin e këngëve patriotike. Një ndër ta ishte Atalanta Kërçyku dhe partneri i saj në kërcim Luixhino, të cilët performuan në skenë me këngën “Xhamadani vija vija”.

 Megjithëse publiku e pëlqeu jashtëzakonisht Performancën, anëtari i jurisë Ilir Shaqiri tha: “E padiskutueshme atmosfera, e diskutueshme performanca, momente…”

- Advertisement -

Kjo gjë që nuk u prit aspak mirë nga publiku, i cili filloi të brohoriste, ndërsa Iliri pyeti se mos kanë hapur ndonjë stallë, duke nënkuptuar se publiku po ulërinin si “kafshë”.

“Kemi hapur gjë ndonjë stallë këndej nga Kashari”– tha ai, teksa konkurrentja tregoi se ata që po brohorisin janë fansat e saj.

- Advertisement -

“Janë njerëzit e mi”- u shpreh ajo.

Menjëherë pas kësaj fraze ka ndërhyrë Olta Gixhari, e cila se edhe ajo do marrë me vete fisin e Eno Popit. “Ta shikoni ju kur të marr fisin e Enos këtu, mos më acaroni nervat tani. Eno hajde Eno.”- tha aktorja, ndërsa prezantuesi u afrua dhe e puthi atë në faqe.

- Advertisement -

“Do vdes!”-  tha Olta pas puthjes me Enon.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO