fbpx
Ad imageAd image

Ueda shpërthen në lot, çfarë ndodhi në “Love Island Albania”

Blloku min lexim

Në “Love Island Albania” kanë nisur xhelozitë e para. Ata që janë sfiduar kanë qenë Ueda dhe Aleksandros.

Dyshja pas ‘Prime’ të kaluar nuk janë më çift me njëri tjetrin, pasi pas rkrijimit të çifteve ata i zgjodhën persona të ndryshëm. Përkatësisht Uedën e zgjodhi ‘bombshell’ i ri Emiliano dhe Aleksandrosin e zgjodhi Erida. Uedës nuk i ka pëlqyer afrimiteti i Aleksit me Eridën dhe për këtë ka debatuar me të.

- Advertisement -

Pas debatit të ashpër që ka pasur me Aleksandrosin, Ueda e ulur në një nga ambientet e vilës, ka shpërthyer në lot.

Dy vajzat e tjera, Xhesika dhe Aisha janë munduar që ta qetësojnë.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO