fbpx
Ad imageAd image

U zu me Oltën gjatë xhirimeve të filmit, Sara Hoxha tregon arsyen

Blloku min lexim

Filmi shqiptar “Në kuadër të Dashurisë” do të këtë premierën e tij më 9 tetor ndërsa për publikun e gjerë do të shfaqet një ditë më vonë në 10 kudo në kinema. Në këtë film janë protagonistë aktor dhe shumë personazhe të tjerë të famshëm

- Advertisement -

Pjesë e filmit në rol kryesor dimë që është Olta Gixhari, po ashtu pjesëmarrëse është edhe Sara Hoxha. Vajzat u miqësuan shumë me njëra- tjetrën në këtë projekt dhe jo pak herë i kemi parë bashkë.

Së fundmi në një bisedë me ndjekësit në Instagram , Sara ka treguar nëse ka pasur zënka me Oltën gjatë xhirimeve.

- Advertisement -

Epo jo gjithçka shkon vaj dhe blogerja pranoi se sigurisht ka pasur, por ato kanë shërbyer sipas saj për të krijuar gjendjen e duhur.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock