fbpx
Ad imageAd image

U përfolën për një lidhje, Efi dhe Romeo trgegojnë të vërtetë: Më bëri…

Blloku min lexim

Efi Dhedhes dhe Romeo Veshaj kanë qenë shpesh protagonistë të aludimeve për një lidhje. Efi iu përgjigj vetë këtyre zërave, për herë të parë.

Efi tregoi se ka hequr nga “Instagrami” Romeon, pas lajmeve që qarkulluan në rrjet se ata ishin në një lidhje.

- Advertisement -

Romeo: Efi mua më ka hequr nga “Instagrami”i që ta dini.

Efi: Po, mos të kemi keqkuptime fare.

- Advertisement -

Efi: Në momentin që i pashë ato lajmet…

Romeo: Luizin e kuptoj pse e hoqe, po mua çne? Nuk më thoshe dot o Romeo, si mund të zgjohem në mëngjes dhe të shoh që më kanë hequr.

- Advertisement -

Romeo: Po patjetër se unë të kam shoqe të kam motër

Efi: O vëllai im, vëllezërit e mi.

Donald: Mendoj që ju do të bëni sërish foto në “Instagram”.

Efi: Tani që u sqaruam do të të bëj prapë.

Donald: Do të të japi edhe like madje.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO