fbpx

U kapën “mat”, Kristi nuk fshihet më: Basta!

Blloku min lexim

Krist Aliaj ditët e fundit ka surprizuar jo pak ndjekësit, teksa ka bërë me dije se ka gjetur dashurinë dhe tashmë është pranë fejesës. Kristi ka folur për lidhjen e tij të re, ka treguar se gjërat mes tyre janë serioze, se kanë takuar familjarët e njëri-tjetrit.

Menjëherë në rrjet u përhapën foto nga paparaci me Kristin krah një vajze ku u aludua se është pikërisht partnerja e tij. Këtë e ka konfirmuar edhe vetë Krist Aliaj në një intervistë të fundit ku shprehet prerë: “Kjo është e dashura ime dhe basta”.