fbpx
Ad imageAd image

U kapën “mat”, Kristi nuk fshihet më: Basta!

Blloku min lexim

Krist Aliaj ditët e fundit ka surprizuar jo pak ndjekësit, teksa ka bërë me dije se ka gjetur dashurinë dhe tashmë është pranë fejesës. Kristi ka folur për lidhjen e tij të re, ka treguar se gjërat mes tyre janë serioze, se kanë takuar familjarët e njëri-tjetrit.

Menjëherë në rrjet u përhapën foto nga paparaci me Kristin krah një vajze ku u aludua se është pikërisht partnerja e tij. Këtë e ka konfirmuar edhe vetë Krist Aliaj në një intervistë të fundit ku shprehet prerë: “Kjo është e dashura ime dhe basta”.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock