fbpx
Ad imageAd image

U fotografua në krah të Ylli Limanit, zbulohet kush është bjondja misterioze

Blloku min lexim

 Ylli Limani, një nga këngëtarët më të njohur të momentit, ka preferuar që ditët e nxehta të verës t’i kalojë në një nga destinacionet më të frekuentuara, në zonën e Palasës në Jug të Shqipërisë.

Pak ditë më parë në rrjetet sociale qarkulloi me shpejtësi një foto, ku Ylli shihej në shoqërinë e një bjondeje simpatike, duke ngjallur kuriozitet tek fansat e tij.

- Advertisement -

E teksa shumë pyesnin se kush është vajza misterioze, më në fund është zbuluar dhe emri i saj. Bukuroshja që shoqëronte Ylli Limanin në plazh është Dora Kryeziu.

Dhe për të gjitha vajzat që u mërzitën që Ylli Limani është në një lidhje, duhet t’ju themi se Dora nuk është e dashura e tij, por e dashura e shokut të Yllit. Ky i fundit gjatë gjithë karrierës së tij, është treguar hermetik për jetën private, duke mos bërë publike asnjë histori dashurie.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock