fbpx
Ad imageAd image

“Turp për gruan që të ka ty”, ofendime dhe akuza mes dy banorëve në BBV Kosova

Blloku min lexim

Teksa gara në Big Brother VIP Kosova 2 ka filluar të bëhet dhe më e ngushtë, edhe debatet mes banorëve kanë filluar të jenë më të ashpra. Këtë herë bëhet fjalë për Shqipen dhe Bucin, të cilët mbrëmjen e djeshme kanë debatuar me tone të larta dhe ofendimet.

Shqipja iu drejtua Yllit me fjalët se është “rrugaç” dhe se është “turp” që ai është brenda shtëpisë së Big Brotherit.

- Advertisement -

Ti je një njeri rrugaç, është turp që je në këtë format. Nuk kam njohur kurrë një rob rrugaç si puna jote, me thinja në kokë që flasin fjalë të rrugëve. Palaço cirku, burrë që mundohesh të jesh i mirë dhe ktej…i ke 100 fytyra.

Turp për familjen që ke jashtë, turp për gruan tënde që të ka ty, se ti një palaço e kaluar palaço. More vesh, nuk i thua dot tjetrit ti që ardhur të zësh femër, se unë skam ardhur të më zënë këtu. Këtë muaj do të të tregoj mirë frikën unë ty”, është shprehur Shqipja.

- Advertisement -

Ndërkohë, Buci gjatë kohës që Shqipja i fliste mundohej ta injoronte duke i mbyllur veshët ndërsa qeshte me ofendimet e saj.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO