fbpx
Ad imageAd image

“Trupi dhemb nga pesha e mëkateve të burrave”, Megan Fox publikon librin me poezi!

Blloku min lexim

Bëhuni gati për Megan Fox, në rolin e një poete. Përmbledhja me poezi e aktores “Jennifer’s Body” e titulluar “Pretty Boys are Poisonous”, pritet të dalë në treg në nëntor. Gallery Books, një divizion i Simon & Schuster, është shtëpia botuese që ka marrë përsipër kurimin e librit me poezi të Fox.

- Advertisement -

Sipas përmbledhjes zyrtare, Fox “u tregon fansave anën e saj “të shthurur” përmes një koleksioni poezish zemërthyese dhe të errëta. Gjatë rrjedhës së më shumë se 80 poezive, Fox kronizon të gjitha mënyrat se si ne përshtatemi në formën e atyre që duam, edhe nëse kjo do të thotë të humbasim veten gjatë këtij procesi.”

Në një deklaratë, Fox tha:

- Advertisement -

Këto poezi u shkruan në një përpjekje për të hequr sëmundjen që kishte zënë rrënjë tek unë për shkak të heshtjes sime. Kam kaluar gjithë jetën time duke ruajtur sekretet e njerëzve, trupi im dhemb nga bartja e peshës së mëkateve të tyre.

Liria ime jeton në këto faqe dhe shpresoj që fjalët e mia mund të frymëzojnë të tjerët që të marrin lumturinë dhe identitetin e tyre duke përdorur zërin e tyre për të ndriçuar atë që është varrosur, por jo e harruar, në errësirë.”

- Advertisement -

Meghan Fox është fotografuar në New York, nën shoqërinë e të fejuarit të saj, Machine Gun Kelly. Mesa duket, ylli i filmit “Jennifer’s Body”, ka marrë vëmendjen e mediave për shkak th ndryshimeve në look.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO