fbpx
Ad imageAd image

Video/ Trondit këngëtarja e njohur: Blero tentoi të më…

Blloku min lexim

Në “Big Brother VIP Kosova” kanë nisur debatet. Mbrëmë gjatë Prime, këngëtarja Linda Halimi ka bërë akuza të forta ndaj kolegut të saj Bleros.

Ajo i tha atij se para shumë viteve derisa Blero ishte i martuar, i kishte kërkuar asaj që të shkonte te dhoma e saj e hotelit.

- Advertisement -

Ka ndodhur jashtë shtëpisë, kur kam punuar te emisioni i Teuta Krasniqit para 13-vjetëve, Blero më ka dërguar te hoteli ku rrija pas gjirimeve që patëm.Burri i martuar, Blero ka inisituar që të vijë te dhoma e hotelit me mua. E mban mend këtë shumë mirë, ke thënë a mundemi të pijmë nga një gotë verë dhe të qëndrojmë aty”, ka thënë Linda.

Blero e mohoi këtë deklaratë dhe nuk e priti aspak mirë.

- Advertisement -

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO