fbpx

“Tiparet i ka më të bukura se…”/ Prifti i habit të gjithë, komplimenton modelen për look-un

Blloku min lexim

Dje në studion e emisionit “Ftesë në 5”, u diskutua në lidhje me Halloween. Sara Gjordeni, Dena Mullaj, Niko Komani dhe Rexhina Cuko ishin të ftuar në studio, të cilët sigurisht ishin të maskuar sipas personazheve të preferuar. Gjithashtu i ftuar ishte edhe prifti At Nikolla.

Ky i fundit shprehu qëndrimin kundër festimeve të Halloween-it, pasi sipas tij, përmes maskimeve të tilla, njerëzit i bëjnë thirrje djallit. Megjithatë ndërsa në ekranin e studios po shfaqeshin imazhe të VIP-ave të huaj të veshur për Halloween, At Nikolla gjeti momentin të komplimentonte Sarën, duke e veçuar nga gjithë pjesa tjetër.

“Ajo është veshur më mirë se ato. Është më në brendësi të festës, por edhe tiparet i ka më të bukura se ato”, tha ai.