fbpx
Ad imageAd image

“Tiparet i ka më të bukura se…”/ Prifti i habit të gjithë, komplimenton modelen për look-un

Blloku min lexim

Dje në studion e emisionit “Ftesë në 5”, u diskutua në lidhje me Halloween. Sara Gjordeni, Dena Mullaj, Niko Komani dhe Rexhina Cuko ishin të ftuar në studio, të cilët sigurisht ishin të maskuar sipas personazheve të preferuar. Gjithashtu i ftuar ishte edhe prifti At Nikolla.

Ky i fundit shprehu qëndrimin kundër festimeve të Halloween-it, pasi sipas tij, përmes maskimeve të tilla, njerëzit i bëjnë thirrje djallit. Megjithatë ndërsa në ekranin e studios po shfaqeshin imazhe të VIP-ave të huaj të veshur për Halloween, At Nikolla gjeti momentin të komplimentonte Sarën, duke e veçuar nga gjithë pjesa tjetër.

- Advertisement -

“Ajo është veshur më mirë se ato. Është më në brendësi të festës, por edhe tiparet i ka më të bukura se ato”, tha ai.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO