fbpx
Ad imageAd image

“Ti më lëpihesh mua”/ Plas keq në Për’puthen: Unë të paktën jam femër, por ty nuk të shkon

Blloku min lexim

- Advertisement -
Ditën e djeshëm puntat e Për’Puthen ka patur përplasje dhe ofendime. Ishte Albina e cila pas një takimi që pati me Serxhon i tha se ai i lëpihet asaj dhe është djalë pa karakter sepse luan me dy porta. Ndërsa ai i tha se ajo ka aq tru sa shoqja e saj Alba të cilat me një takim paragjykojnë të tjerët.

Albina: Ti je pa karakter

- Advertisement -

Serxho: E di sa ke trurin ti sa ajo kolegia që doli me Vedatin, të njëjtin nivel keni

Albina: Nuk të shkon të luash me dy porta ty që je burrë, del me mua e shanë tjetrën e lëpihesh.

Serxho: Më gjykon ti mua me një takim,  më njih içi më shumë

- Advertisement -

Albina: Unë të paktën jam femër por ty nuk të shkon.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO