fbpx
Ad imageAd image

Telefonata kurth vë në siklet Orinda Hutën: Kam lidhje me burrin tënd

Blloku min lexim

Moderatorja Orinda Huta gjatë një emisioni i është përgjigjur telefonatës së prezantueses, e cila ka pretenduar se e njeh Turin prej dy vitesh.

Jo vetëm kaq, Anxhela, njëra nga moderatoret e emisionit e ka vazhduar kurthin duke i thënë se Hyska ka patur një lidhje me të dhe e keqja është se ka mbetur shtatzënë.

- Advertisement -

Nga ana tjetër Orinda e ka dëgjuar duke mos reaguar, vetëm në fund i ka thënë tekstualisht: Ah sa keq më vjen për ty dhe e ka mbyllur telefonin.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock