fbpx
Ad imageAd image

Të mësosh nga mediat se bashkëshorti ka kërkuar divorc

Blloku min lexim

Së fundmi, më shumë detaje po dalin në dritë mbi ndarjen e dyshes së njohur Joe Jonas dhe Sophie Turner. Aktorja e “Game of Thrones” tha se prishja e martesës ndodhi shumë papritur në një padi që ajo ngriti kundër këngëtarit më 21 shtator. Sipas dosjes së saj, çifti planifikoi që vajzat e tyre të shkonin në turne me këngëtarin e ‘Jonas Brothers’ në gusht, ndërsa Sophie po xhironte serialin televiziv ‘Joan’ në Angli.

Sophie ishte në gjendje të kthehej në SHBA për të ndjekur koncertin e ‘Jonas Brothers’ më 12 gusht në stadiumin Yankee, ku ajo u fotografua në koncert në New York. Dy ditë më vonë, 27-vjeçarja postoi një foto ku shihej duke puthur dorën e Joe në prapaskenë, duke shkruar në Instagram, “Netët e gjata të New Jorkut”.

- Advertisement -
Etiketa:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO