fbpx

Të mësosh nga mediat se bashkëshorti ka kërkuar divorc

Blloku min lexim

Së fundmi, më shumë detaje po dalin në dritë mbi ndarjen e dyshes së njohur Joe Jonas dhe Sophie Turner. Aktorja e “Game of Thrones” tha se prishja e martesës ndodhi shumë papritur në një padi që ajo ngriti kundër këngëtarit më 21 shtator. Sipas dosjes së saj, çifti planifikoi që vajzat e tyre të shkonin në turne me këngëtarin e ‘Jonas Brothers’ në gusht, ndërsa Sophie po xhironte serialin televiziv ‘Joan’ në Angli.

Sophie ishte në gjendje të kthehej në SHBA për të ndjekur koncertin e ‘Jonas Brothers’ më 12 gusht në stadiumin Yankee, ku ajo u fotografua në koncert në New York. Dy ditë më vonë, 27-vjeçarja postoi një foto ku shihej duke puthur dorën e Joe në prapaskenë, duke shkruar në Instagram, “Netët e gjata të New Jorkut”.

Etiketa: