fbpx

Surpriza e papritur e ish-banores së “BBV2” për çiftin/ Luizi: Unë e kam falur

Blloku min lexim

Kejvina Kthella ishte një ndër personazhet që krijoji zhurmë të madhe me pjesëmarrjen e saj në “Big Brother Vip” dhe shkak për këtë u bë një debat i krijuar mes saj dhe Luizit, ku përfundoi me një shuplakë në fytyrë. Lidhur me këtë veprim, Kejvina u përjashtua nga shtëpia më e madhe në Shqipëri.

Por mesa duket inatet mes dyshes së njohur kanë marrë fund pasi mbrëmjen e sotme, Kejvina ka suprizuar Luizin dhe Kiarën, duke i uruar për pritjen e ëmbël.

Personazhi i njohur televiziv i ka dërguar çiftit të dashur një tufë të bukur me lule në formë ylli, të shoqëruar me një kartolinë, brenda së cilës shkruan:

Urime për pritjen më të ëmbël mami Kiara dhe babi Lui. Bekime dhe të mira paçi gjithë jetën, nga Kejvina Kthella”.

 Ndërsa Luizi disa herë e ka shprehur që e ka falur Kejvinën për atë shuplakë, madje ai ka thënë se nuk mban mëri me askënd për gjërat që ndodhën në lojë.