fbpx
Ad imageAd image

Si në komunizëm! Alba rrëfen se ka qenë e martuar, Aureli i kthehet ashpër: Ke njollë në biografi (Video)

Blloku min lexim

Një takim mes Vedatit dhe Albës ka ndodhur në programin e dashurisë Për’puthen. Takimi në fillim nis i qetë, por më pas konkurrenti ka plasur bombën duke dëshmuar se ishte në dijeni që vajza e cila ishte në takim me të kish patur një martesë më parë.

- Advertisement -

Pyeta dhepPersoni më tregoi se Alba se ka patur një martesë më para gjë që nuk e kishte deklaruar më parë në emision, është shprehur Vedati’. Menjëherë Alba ka shpërthyer në lot.

Më pas ajo rrëfeu për të gjithë se si ndodhi martesa dhe më pas ndarja, duke theksuar se tek familja e ish-bashkëshorti e kanë keqtrajtuar dhe ai e ndau pa asnjë përballje.

- Advertisement -

Por, një ditë më pas  ajo ka qenë në një përballje me dy djem të emisonit, të cilët thanë se Alba  gënjen dhe viktimizohet. Madje Aureli iu drejtua asaj në gjuhë shumë rëndë duke i thënë se ajo me njollë në biografi, del dhe i bënë djemtë për budallenj me mashtrime.

Kjo deklaratë e tij nuk është pritur mirë nga opinioistët duke i thënë Aurelit se po gjykon si në kohën e viteve para ’90.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock