fbpx
Ad imageAd image

Shpërthen zjarri në Kombinatin Metalurgjik, tymi i zi mbulon zonën (FOTO)

Blloku min lexim

Një vatër e fuqishme zjarri ka shpërthyer në një pikë të grumbullimit të skrapit në ish-Metalurgjikun e Elbasanit.

Siç shihet nga pamjet, re të zeza tymi kanë pushtuar zonën dhe është e vështir që të bëhet shuarja e flakjëve.

- Advertisement -

Dyshohet se zjarri të ketë ardhur si pasojë e shpërthimit të fishekëve në pikën e grumbullimit të skrapit. Edhe herë të tjera në këtë pike të grumbullimit të skrapit ka pasur shpërthime.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO