fbpx
Ad imageAd image

Shpërthen Bledi Mane: Po na marrin në qafë trushpëlarët, ndaj fiton Luizi

Blloku min lexim

Gazetarit, Bledi Mane, duket se nuk i ka dalë akoma inati me fituesin e “BBV2” Luiz Ejlli dhe herë pas here e thumbon. Gjatë një emisoni televiziv, duke përmendur faktin që tashmë çdokush ka akses në internet, Mane po nënkuptonte votat që i dha publiku Ejllit në spektaklin e njohur.

- Advertisement -

Trushplarët e pa arsimuar votojnë, ashtu si mua që mund të kem mbaruar masterin dhe ky është defekti më i madh i kësaj demokracie, sepse këta trushpëlarët të marrin më qafë.

Këta trushplarët nxjerrin fitues në një shoë televiziv një njeri nga rruga, i japin çmimin e parë një kënge sharlatane,” tha Bledi.

- Advertisement -

Mane tha se deklarata e tij është në përgjithësi, por në fakt duket një kunjë e hedhur për Luizin, tani presim reagimin e këtij te fundit.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock