fbpx
Ad imageAd image

Shokon ish-banorja e BB: Nxënësit sot janë të pabindur, do i kapja në shpulla nëse…

Blloku min lexim

Teksa vendi po zien dhe shumë qytetarë janë janë ngritur në protestë për rastin tronditës të 3-vjeçares që u dhunua nga edukatorja në kopësht, Genta Gjalpi ka shokuar me deklaratën e saj në një InstaStory.

Ish-banorja e “Big Brother” në një intervistë virtuale me ndjekësit ka thënë se nëse ka pasur ëndërr të bëhet mësuese por fatmirësisht nuk u bë pasi sipas saj fëmijët janë të pabindur e do i ‘degjeneronte në shpulla’.

- Advertisement -

“Kam pas ëndërr të bëhem mësuese. Po më mirë që nuk u bëra. Me këta nxënës që janë në qarkullim do i kisha degjeneruar në shpulla se janë shumë të pabindur”, shkruan Genta Gjalpi para 223 mijë ndjekësve në Instagram.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO