fbpx
Ad imageAd image

Moderatorja shqiptare bën gafën epike: Çohu moj çikë dhe…

Blloku min lexim

Një rubrikë e quajtur “Tradita në këngë e valle”, i dedikohet kulturës shqiptare në emision që transmetohet në emisionin “E diell”. Këtë herë në këtë hapsirë televizive, ishin të ftuar grupin e valleve dhe këngëve popullore të Tropojës, ku ishin të ftuar disa nga artistët më të mirë popullorë të kësaj zone.

Por vëmendjen kryesore e ka marrë gafa e moderatores Nevina Shtyllës e cila në momentin që do të prezantonte këngën e radhës, është ngatërruar me fjalët.

- Advertisement -

“Çohu moj çikë dhe dil tek kara, nga Mirjeta Çela”, tha moderatorja. Gafa është bërë virale në rrjetet sociale.

- Advertisement -
@hitet.trend

♬ original sound – Hitet trend
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock