fbpx

Moderatorja shqiptare bën gafën epike: Çohu moj çikë dhe…

Blloku min lexim

Një rubrikë e quajtur “Tradita në këngë e valle”, i dedikohet kulturës shqiptare në emision që transmetohet në emisionin “E diell”. Këtë herë në këtë hapsirë televizive, ishin të ftuar grupin e valleve dhe këngëve popullore të Tropojës, ku ishin të ftuar disa nga artistët më të mirë popullorë të kësaj zone.

Por vëmendjen kryesore e ka marrë gafa e moderatores Nevina Shtyllës e cila në momentin që do të prezantonte këngën e radhës, është ngatërruar me fjalët.

“Çohu moj çikë dhe dil tek kara, nga Mirjeta Çela”, tha moderatorja. Gafa është bërë virale në rrjetet sociale.

@hitet.trend

♬ original sound – Hitet trend