fbpx
Ad imageAd image

Së shpejti nis ‘BBV Albania’, këta janë emrat që përfolen si konkurrentë

Blloku min lexim

Formati televiziv, ‘Big Brother Vip Albania’ do të nis së shpejti sezonin e tretë. Deri më tani përflitet se programi fillon në javën e fundit të dhjetorit. Ndonëse ende nuk ka datë të caktuar për shkak të moderimit, ku burimet thonë se Arbana nuk do të jetë më prezantuesja.

Sakaq, bëhet me dije se në listën e banorëve të cilët do të marrin pjesë janë: Mariana Kondi, Big Basta, Olsi Bylyku si dhe përflitet edhe emri i reperes Tayna.

- Advertisement -

Kujtojmë që sezonin e kaluar fitues i edicionit ishte Luiz Ejlli.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO