fbpx
Ad imageAd image

Sara Hoxha ka një përgjigje për të gjithë fansat: Ja pse jam e mërzitur (Video)

Blloku min lexim

Në daljet e saj të fundit në publik, edhe në premierën e mbrëmshme, Sara Hoxha dukej e mërzitur dhe madje e trishtuar thonë fansat.

Ditën e somte ajo ka publikuar një video në Insta Story ku tregon si qëndron e vërteta

- Advertisement -

Sara thotë se ajo nuk është e mërzitur, por ka bërë botoks që mos t’i dalin mishrat e dhëmbëve kur qesh dhe si pasojë mimika e saj nuk lëviz shumë e duket sikur rri e mërzitur.

Nuk e dimë sa bindëse ishte Sarapër shkak se fansat të gjithë në një mendje thanë që ajo dukej në sy e trishtuar dhe kur fliste e pasigurt.

- Advertisement -

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock