fbpx

Sara Hoxha ka një përgjigje për të gjithë fansat: Ja pse jam e mërzitur (Video)

Blloku min lexim

Në daljet e saj të fundit në publik, edhe në premierën e mbrëmshme, Sara Hoxha dukej e mërzitur dhe madje e trishtuar thonë fansat.

Ditën e somte ajo ka publikuar një video në Insta Story ku tregon si qëndron e vërteta

Sara thotë se ajo nuk është e mërzitur, por ka bërë botoks që mos t’i dalin mishrat e dhëmbëve kur qesh dhe si pasojë mimika e saj nuk lëviz shumë e duket sikur rri e mërzitur.

Nuk e dimë sa bindëse ishte Sarapër shkak se fansat të gjithë në një mendje thanë që ajo dukej në sy e trishtuar dhe kur fliste e pasigurt.