fbpx
Ad imageAd image

Samanta Karavella fotografohet krah futbollistit të njohur shqiptar

Blloku min lexim

Jasir Asani është njeriu i momentit në Kombëtaren shqiptare. Me tre golat e tij, 28-vjeçari ka bërë që kuqezinjtë të jenë shumë pranë Euro 2024. Së fundmi 28 -vjeçarin e kemi parë në shoqërinë e këngëtares, Samanta Karavella dhe menaxherit të saj.

Nuk i dimë ende arsyet e takimit por ata duken shumë të lumtur në shoqërinë e njëri-tjetrit. Samanta do të marrë pjesë në festivalin e Rtsh dhe ky është një rikthim i fuqishëm i saj në skenat shqiptare. Pasi prej vitesh është larguar në Amerikë, ku dhe është martuar.

- Advertisement -

Puna e shkupjanit është shpërblyer, me ofertat për të që nuk mungojnë nga Spanja, Italia, Gjermania apo edhe Arabia Saudite.E sigurt është se ish-sulmuesi i Partizanit do largohet nga Koreja e Jugut, për në Celta Vigos në Spanjë. Klubi i La Ligas duket më i interesuar për shërbimet e tij.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock