fbpx
Ad imageAd image

Rrezikonte t’i priteshin krahët, njihuni me Pompey në botën reale

Blloku min lexim

Një burrë rus, i cili pomponte krahët e tij plot me vaj për të fryrë bicepset është penduar për transformimet e bëra. Kirill Tereshin është “Popeye rus” pasi i kishte fryrë krahët, por kjo i ka shkaktuar atij probleme të mëdha dhe madje i rrezikojnë jetën.

Mësohet se ai injektoi rreth tre litra vazelinë në krahët e tij, e cila bllokoi rrjedhjen e gjakut në muskujt e tij dhe ka vrarë disa nga indet.  Atij iu desh të bënte një seri operacionesh për t’i hequr fryrjet. Ndërsa rrezikonte që t’i priteshin krahët.

- Advertisement -
Etiketa:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock