fbpx
Ad imageAd image

Rrëfehet Elsa Lila: S’dua burrë por ‘shokë’, s’dua të jem ekskluzive e dikujt

Blloku min lexim

Elsa Lila ishte e ftuar në podcastin e kryeministrit Edi Rama “Flasim” ku u rrëfye për peripecitë që kaloi pasi u burgos dy muaj për trafikim të lëndëve narkotike si dhe për jetën e saj personale. 

Ajo rrëfeu se ka marrëdhënie të mirë me babain e Evitës, ndërsa sa i përket jetës personale theksoi se nuk dëshiron të ketë një partner afatjgatë, por vetëm shokë.

- Advertisement -

“Një burrë apo të dashur? Le të themi që unë jam një shpirt i lirë dhe do të preferoja që të kisha më shumë shok, se sa një ekskluzivisht, jo vetëm në atë sens, por e pasura vetëm e një shoku ekskluziv të jetës shpesh të limiton raporte të tjera, ndërsa unë tashmë jam mësuar, jam një grua independente që e kam rritur Evitën vetëm dhe ndërkohë kam pasur shokët e mi, eksperiencat e mia, dashuritë e mia, kënaqësitë e mia, sigurisht dhe kështu do vazhdoj“, është shprehur ajo.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock