fbpx
Ad imageAd image

Ronaldo Sharka plas bombën: Kristi iu dërgon organin gjenital ndjekësve!

Blloku min lexim

Gazetari Ronaldo Sharka njihet për deklaratat bombë që bënë. Këtë herë ai ka rrëfyer një detaj shumë të rëndësishëm për  Krist Dragot. Tema e ditës në rubrikën “Trotutar” ishte: mesazhet dhe komentet e urrejtjes që personazhet e njohur marrin në rrjetet sociale.

- Advertisement -

Ronaldo Sharka ka zbuluar mënyrën se si Kristi i menaxhon këto mesazhe, ndërsa tha se ai u dërgon foto të organit gjenital. Ai tha se nuk po bënte shaka, por është fakt, pasi i ka parë vetë mesazhet.

Është vetëm një person që ka zbuluar formulën se si parandalohen këto mesazhe urrejtjeje. Ky është Kristi Dragot Aliaj, i cili u dërgon foto të organit gjenital.

- Advertisement -

Të betohem, ma ka dërguar vetë mua, dhe më pas ata frikësohen dhe nuk i shkruajnë më. Është fakt, ma ka treguar vetë, jo foton por metodën që përdor”, tha Ronaldo.

Ndërkohë Kristi deri më tani nuk ka bërë asnjë reagim.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO