fbpx
Ad imageAd image

“Pse nuk more pjesë në  “DWTS”? Përgjigja e Efit është një thumb për spektaklin e kërcimit (Video)

Blloku min lexim

Këtë javë nis spektakli i kërcimit “Dancing With the Stars”. Tashmë personazhet janë zbuluar dhe çfarë i ka bërë përshtypje publikut është fakti që në këtë spektakël po rikthehen shumica e konkurrentëve të “Big Brother 2 VIP”.

- Advertisement -

Po ashtu. në juri do të jetë pjesë e trupës gjykuese Olta Gixhari, ndërsa Kiara Tito vjen si moderatore e forumit. Më parë u përfol se pjesë e spektaklit do të ishte edhe Efi Dhedhes, por me sa duket ajo e ka refuzuar ftesën.

Dhe gjatë një komunikimi me fansat në Instagram, teksa u pyet  Pse nuk mori pjesë në DWTS”. Dashur, padashur, ajo ia hodhi një thumb me lezet spektaklit.

- Advertisement -

Sepse Big-u ka mbaruar dhe nuk do të doja një “Big” ripërsëritje, dysh”, tha Efi.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock