fbpx
Ad imageAd image

Pse Arbana Osmani nuk ishte në premierën e filmit?

Blloku min lexim

Mbrëmjen e të hënës në “Pallatin e Kongreseve” u mbajt premiera e filmit “Në kuadër të dashurisë”, një prodhim i Top Channel Films. E teksa në tapetin e kuq kaluan yjet e filmit, të pranishëm në të ishin edhe figura të tjera të njohura të televizionit. Ajo që ranë sy të të gjithëve ishte mungesa e Arbana Osmanit dhe partnerit të saj Eduart Grishaj.

Por ajo jo vetëm, që nuk ishte prezente por edhe në rrjetin e saj social Instagram, në të cilin është shumë aktiv, zgjodhi që të mos bënte asnjë urim. Ndjekësit kanë vënë re që ndryshe nga çdo ditë tjetër, Arbana nuk hodhi asnjë postim tjetër.

- Advertisement -

Nuk e dimë çfarë ka ndodhur, është fakt që Sara dhe Lori e kanë mbështetur partnerin e saj gjatë promovimeve të filmave të tij, ndërkohë çifti nuk e bëri diçka të tillë

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock