fbpx
Ad imageAd image

Prisni pak! Dea Mishel i kërkon ish të dashurit rikthimin?

Blloku min lexim

Dea Mishel ka patur një lidhje të gjatë dhe për këtë raport ka folur gjithnjë nëpër intervista e ndante shumë foto, video e detaje në mediat sociale. Por papritur Dea zbuloi se është single dhe i ka dhënë fund kësaj marrëdhëni.

Në InstaStoryn e fundit, Dea Mishel duket sikur është penduar e kërkon të rikthehet me ishin, ose të paktën kështu thotë nëpërmjet këngës “Reflections”, e cila flet për humbjen dhe mallin për ish-in.

- Advertisement -

“Sa tekst të bukur ka kjo kënga”, shkruan Dea Mishel krah vargjeve:

“A e dini nëse do të kthehesh?
Ishim shumë afër
Unë kurrë nuk kam njohur dikë si ti,
Preferoj të humbas dikë sesa të përdor dikë
Ndoshta është një bekim në maskim (Unë e shita shpirtin tim për ty)
Unë shoh reflektimin tim në sytë e tu”

- Advertisement -

Ish i dashuri i saj, Isli është bërë dashur pa dashur pjesë e medias rozë, sidomos gjatë pjesmarrjes së Deas në BBV.

- Advertisement -

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock