fbpx
Ad imageAd image

“Po të keqtrajton”/ Mori pjesë në ‘Grande Fratello’, shqiptarja braktis spektaklin për këtë arsye

Blloku min lexim

Heidi Baci shqiptarja që u bë pjesë e “Grande Fratello” ka lënë në mes garën me kërkesë të babait të saj. Ajo ka vendosur të largohet gjatë spektaklit live pasi takoi të atin. Këtij të fundit nuk i kishte pëlqyer afërsia e së bijës me Massimiliano Varrese (një tjetër konkurent) dhe i kërkoi asaj të kthehej në shtëpi.

- Advertisement -

Genti iu drejtua të bijës duke i thënë: “Mami është e sëmurë, ai është plak dhe të keqtrajton. Eja me mua. Unë nuk të njoh më dhe nuk të shoh më siç ishe më parë. Ti më dukesh si një person tjetër. Nuk ke mundur të krijosh një mur me një person që të kapi dhe të vuri nën stres”.

- Advertisement -

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock